K9 Horse Aloe Vera šampon

Kód: ERK9H006
Neohodnoceno
420 Kč
Skladem

K9 Horse Aloe Vera šampon

Detailní informace

Detailní popis produktu

K9 competition patří ve světě mezi přední kosmetické značky v oblasti péče o koně. Jejich široký sortiment a kvalita jednotlivých produktů vytváří dokonalou kombinaci veškerých přípravků pro péči o koně. Ať už jsou to šampony, kondicionéry, lesky na srst a hřívu a ocas nebo mazání na kopyta.

K9 Horse Aloe Vera shampoo - tento šampon přináší pokaždé skvělé výsledky. Jedná se o přírodní a jemný šampon s uklidňujícím účinkem na citlivou pokožku. Jeho aktivní složky - Aloe Vera, D-Panthenol a pšeničný protein - zajišťují optimální rovnováhu vlhkosti a kvalitu srsti, je vhodný také pro suchou a poškozenou hřívu, vytváří zdravou a lesklou srst. Tato vyvážená receptura je rychleschnoucí, ekonomická a pomáhá usnadnit péči o koně. Chcete-li docílit ještě lepších výsledků, použijte kondicionér K9 Competition Horse. Jakmile tento šampon jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít jiný. 

Pokyny pro použití: Používejte šampon tak, jak je, nebo řeďte v poměru 1:20.

Opláchněte teplejší vodou, pokud je srst mastná a silně znečištěná. Pro dosažení nejlepších výsledků opakujte minimálně dvakrát. Po aplikaci dobře opláchněte. 

Balení: 300 ml

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz