K9 Horse Aloe Vera Bright White šampon

Kód: ERK9H002
Neohodnoceno
499 Kč
Skladem

K9 Aloe Vera Bright white šampon, 300 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

K9 competition patří ve světě mezi přední kosmetické značky v oblasti péče o koně. Jejich široký sortiment a kvalita jednotlivých produktů vytváří dokonalou kombinaci veškerých přípravků pro péči o koně. Ať už jsou to šampony, kondicionéry, lesky na srst a hřívu a ocas nebo mazání na kopyta.

Aloe Vera Bright white šampon - Každodenní bělící šampon přináší pokaždé skvělé výsledky. Je jemný a vhodný pro bílé a světlé koně. Má uklidňující účinek na citlivou kůži. Vyvážené složení s jeho aktivními složkami - D-panthenol a pšeničný protein - poskytuje optimální rovnováhu pro srst. Velkolepě zvýrazňuje jasně bílou barvu; a zároveň vytváří zdravou, vyživenou srst.

Pokyny pro použití: Použijte tak, jak je, nebo šampon zřeďte v poměru 1:10. Opláchněte teplejší vodou, pokud je srst mastná a studenější vodou, pokud je srst před umytím suchá. Pro dosažení nejlepších výsledků opakujte minimálně dvakrát. Po aplikaci důkladně opláchněte. Dokončete kondicionérem K9 Competition Horse - kondicionér pro optimální kvalitu srsti.

Balení:  300 ml

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz